خانه / گوناگون / ماجراجویی و آرامش در ارتفاع ۱۰۰ فوتی از زمین در ارتفاعات Monte Piana

ماجراجویی و آرامش در ارتفاع ۱۰۰ فوتی از زمین در ارتفاعات Monte Piana

Monte Piana

 

یک قرن پیش در دامنه ی ارتفاعات “مونت پیانای”( Monte Piana) ایتالیا و همزمان با جنگ جهانی اول نبردهای شدیدی در گرفت که در این جنگ  ۱۸۰۰۰  سرباز در این محل جان خود را از دست دادند.

هر ساله برای یادآوری خاطره ۱۸۰۰۰ سربازی که در جنگ جهانی اول در Monte Piana جان خودشان را در سرما و کوهستان از دست داده اند ورزشکارانی از سراسر دنیا گرد هم می آیند تا به روشی خاص یادآور یاد سربازان کشته شده در این محل باشند. و همچنین این ورزشکاران در خلال این مدت از کابل های قوی ای که بین صخره ها کشیده اند عبور می کنند تا تجربه منحصر به فردی از زندگی معلق داشته باشند. یکی از هیجان انگیز ترین حرکات این گروه خوابیدن در حالتی است که از این کابل ها آویزان هستند.

 

اولین بار این اتفاق توسط Alessandro d’Emilia و Armin Holzer در سال ۲۰۱۲ شروع شد و از آن پس هر سال این اتفاق با شور و هیجان بسیاری در میان ورزشکارن برگزار می شود. این افراد طی مدت ۳ الی ۵ روز به صورت معلق با طنابی که بین دو قله متصل است در فاصله ی صدها فوتی ارتفاع از زمین روز ها را سپری می کنند و می توان گفت دست به کار خطرناکی می زنند. تمامی این افراد با هیجان بسیاری از این تجربه صحبت می کنند و تصاویر این رخداد را در شبکه های اجتماعی خود منتشر می نمایند.

امسال ۲۶ ورزشکار در این اتفاق شرکت کردند و هدف آن ها زیستن و گذراندن روز ها همراه با صلح و آرامش در منطقه Monte Piana است تا یاد و خاطره کشته شدگان ۱۰۰ سال پیش این منطقه را زنده نگاه دارند.

با هم باقی تصویر هیجان انگیز این رویداد را مرور می کنیم.

Monte Piana

 

Monte Piana

 

Monte Piana

 

Monte Piana

 

Monte Piana

 

Monte Piana

 

Monte Piana

 

Monte Piana

 

Monte Piana

Monte Piana

Monte Piana

Monte Piana

منبع نت نوشت

درباره نصیر هاشمی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*