خانه / نرم افزار / ابزار گفتگوی جدید گوگل با نام Spaces معرفی شد

ابزار گفتگوی جدید گوگل با نام Spaces معرفی شد

ابزار گفتگوی جدید گوگل با نام Spaces به زودی در تمامی پلتفرم ها قابل دسترس خواهد بود و تمامی کاربرانی که یک اکانت جیمیل دارند می توانند از ان استفاده کنند.

گوگل پلاس اکنون در پایین ترین سطح توجه چه از سوی کاربران و چه از سوی گوگل قرار گرفته است و گوگل در صدد جایگزینی یک ابزار گفتگو محور برای ارتباط و به اشتراک گذاشتن محتوا در میان کاربران است.

گوگل روز گذشته اپی با نام Spaces را معرفی کرده که توانایی گفتگو از محوری ترین توانایی های ان است و به کاربر امکان اشتراک گذاری محتوا از منابع مختلف را خواهد داد. این ابزار به کاربر امکان بحث و گفتگو راجع به عناوین مختلف را در گروه ها ی دو یا چند نفره خواهد داد و کاربران به آسانی می توانند از سرویس هایی نظیر یوتیوب و جستجوگر در این اپ اشتراک گذاری کنند. نکته جالب اینکه نیازی به سوئیچ کردن بین اپ ها برای انتقال و اشتراک محتوا نیست و کاربر به ابزار های ذکر شده در داخل خود اپ دسترسی دارد.

spaces 01

علی رغم توانایی ذکر شده طبق مشاهدات و توضیحات گوگل ما با یک ایزار گفتکوی قدرتمند برای برقراری ارتباط مواجه هستیم، ابزاری که به شما کمک می کند هم به روز باشید و هم در ارتباط!

spaces 02

گوگل به صورت پیش فرض گروه هایی را برای کتاب های نامدار و حتی شو های تلویزیونی در نظر گرفته است تا کاربران بتوانند راجع به آنها اطلاعات کسب کرده و اظهار نظر کنند. اما به گفته گوگل توجه های اصلی و توانایی های عمده این برنامه در گروه های کوچک جهت گفتگو خلاصه خواهد شد.

spaces app

به گفته گوگل این اپ به زودی در تمامی پلتفرم ها قابل دسترس خواهد بود و تمامی کاربرانی که یک اکانت جیمیل دارند می توانند از ان استفاده کنند.

 

منبع   نت نوشت

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*