خانه / موبایل / آیفون / به دنبال تجربه یک آیفون جدید هستید؟ تا سال ۲۰۱۷ صبر کنید!

به دنبال تجربه یک آیفون جدید هستید؟ تا سال ۲۰۱۷ صبر کنید!

iphone 8

تحلیلگران معتقدند آیفون جدید اپل که تا چند ماه دیگر عرضه می‌شود حاوی تغییرات زیادی نسبت به نسل فعلی نخواهد بود. ازآنجایی‌که سال آینده دهمین سالگرد عرضه آیفون به بازار است، تیم کوک و یارانش به احتمال زیاد فکرهای بزرگی را در سر خواهند داشت. با این حال باید تا زمان عرضه محصولات آینده اپل صبر کنیم.

کمپانی اپل از سال ۲۰۰۷ که نخستین تلفن هوشمند خود به نام آیفون را رونمایی کرد، راه طولانی را در پیش گرفته است و آن‌ها همواره با رونمایی از مدل‌های مختلف این تلفن هوشمند فراز و نشیب‌های مختلفی را طی کرده‌اند. اما آن‌طور که به نظر می‌رسد اپل در حال برنامه‌ریزی برای تغییراتی جدی در آیفون‌های سال آینده است. ازآنجایی‌که سال آینده شاهد دهمین سالگرد عرضه آیفون‌ها به بازار هستیم، بدون شک اپل این فرصت را برای انقلابی از جنس استیو جابز از دست نخواهد داد و اینک تیم کوک، مدیر اجرایی فعلی اپل، قصد دارد تا با آیفون‌های سال آینده شایستگی‌های خودش را اثبات کند. با این حال به نظر می‌رسد که آیفون امسال اپل که تا چندین ماه دیگر عرضه خواهد شد شامل تغییرات جدی و بزرگی نخواهد بود.

آیفون ۷ اپل ؛ عاری از تغییرات بزرگ

سه گوشی هوشمند اخیر کمپانی اپل تفاوت‌های خیلی بزرگی را با یکدیگر نداشته‌اند و آن‌ها تنها در جزئیاتی نظیر پردازنده داخلی مانند آیفون ۶ اس و یا عرضه سخت افزاری جدید در بدنه‌ی قدیمی نظیر آیفون SE با یکدیگر متفاوت بوده‌اند؛ اما شایعات به سمت و سوی آن می‌روند که منابع اطراف کوپرتینو اعلام کرده‌اند، سال آینده اپل به مناسبت دهمین سالگرد عرضه آیفون در بازار، برنامه‌های مفصلی را برای علاقه‌مندان به این کمپانی تدارک دیده است. تا به امروز شایعات زیادی را پیرامون نسل آینده آیفون‌ها شنیده‌ایم. شایعاتی مختلف که اکثراً نشان دهنده خستگی کاربران از طراحی یکنواخت محصولات این کمپانی است. بنابراین دور از انتظار نیست که بخش اعظم تغییرات قابل اعمال در آیفون سال ۲۰۱۷ اپل مربوط به طراحی آن باشد. این تغییرات می‌تواند شامل اضافه شدن یک پنل از جنس شیشه در بخش پشتی همانند آیفون ۴ و یا استفاده از یک صفحه نمایش OLED در پنل جلویی باشد.

آیفون سال 2017

ریتم رونمایی از آیفون‌های اپل معمولاً به ماه سپتامبر بازمی‌گردد. بنابراین نباید دور از انتظار باشد که آیفون بعدی اپل نیز در این ماه رونمایی شود. تمامی این موارد ذکر شده تنها زاده‌ی ذهن تحلیلگران است و به‌هیچ‌عنوان کمپانی اپل آن‌ها را تأیید نکرده است. باید تا زمان رونمایی رسمی این گوشی هوشمند منتظر بمانیم تا بتوانیم قاطعانه در مورد تفاوت‌های آن با نسل گذشته‌اش قضاوت کنیم.

بدون شک فلسفه استیو جابز را نمی‌توان با تیم کوک مقایسه کرد. باید دید که آیا این مدیر آمریکایی می‌تواند آب رفته را به جوی بازگردانده و فروش دور از انتظار آیفون‌های اپل طی دو سال اخیر را جبران کند یا خیر!

منبع  gadgetnews

درباره فریبا موسوی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*