خانه / موبایل / Andriod / پیش نمایش اندروید ۷٫۱ منتشر شد ، چه گوشی هایی به آن مجهز خواهند شد؟

پیش نمایش اندروید ۷٫۱ منتشر شد ، چه گوشی هایی به آن مجهز خواهند شد؟

android-7-1

گوگل پیش نمایش اندروید ۷٫۱ را برای توسعه دهندگان منتشر کرد.

کدام دستگاهها به نسخه ۷٫۱ اندروید آپدیت خواهند شد؟

مدت زیادی بود که ارائه بروزرسانی اندروید ۷٫۱ نوقا از طرف گوگل برای توسعه دهندگان به گوش میرسید که ظاهرا در این ماه عملی شد.بروزرسانی اندروید ۷٫۱ نوقا که بر روی موبایلهای گوگل پیکسل و گوگل پیکسل XL عرضه شده بود امروز به صورت پیش نمایش برای سایر دستگاهها منتشر شد.

خوب ببینیم نسخه پیش نمایش اندروید ۷٫۱ نوقا که برای توسعه دهندگان ارائه شده بر روی کدام دستگاه ها قابل نصب خواد بود،با نیوزتک همراه باشید:

پیش نمایش اندروید ۷٫۱ نوقا ابتدا برای گوشی های نکسوس ۵X ، نکسوس ۶P و گوگل پیکسل C عرضه میشود ، گوشی های ذکر شده پس از ارائه رسمی اندروید ۷٫۱ نوقا اولین دستگاه هایی خواهند بود که به این بروزرسانی مجهز خواهند شد.

به احتمال فراوان نسخه اندروید ۷٫۱ مدتها پیش از این برای تولید کنندگان گوشی های اندرویدی ارسال شده است تا ببینیم آنها چه زمانی دستگاه های خود را به نسخه از اندروید بروزرسانی خواهند نمود؟؟

ANDROID 7.1

اندروید ۷٫۱ نوقا چه چیزی به ارمغان می آورد؟

در اندروید ۷٫۱ عملکرد سیستم بهبود خواهد یافت ،همچنین حفره های امنیتی آسیب پذیر بسته شده و ضمنا API های جدیدی نیز در این سیستم گنجانده خواهند شد.

همچنین با ای بروزرسانی از نماد گرد گوگل پیکسل پشتیبانی خواهد شد،و تصاویر زمینه متحرک بهبود داده شده و توسعه دهندگان میتوانند میانبرهای برنامه های کاربردی را اضافه کنند.

 

منبع   teknolojioku

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*