خانه / موبایل / کوچک تر شدن بخش موبایل ال جی به دلیل بدست آوردن نتایج بد !

کوچک تر شدن بخش موبایل ال جی به دلیل بدست آوردن نتایج بد !

اخبار حکایت از آن دارد که ال‌جی تعداد کارمندان بخش موبایل را از ۷۳۲۱ نفر به ۷۰۶۱ نفر کاهش می‌دهد. این به معنای کاهش ۴.۲ درصد کارمندان بخش مویابل ال جی است. در مقام مقایسه، تعداد کارکنان بخش موبایل در انتهای ۲۰۱۵، ۷۴۶۰ نفر بود. اگر فروش ال‌جی V20 نیز چندان خوب نباشد، باید انتظار داشته باشیم که افراد بیشتری بخش موبایل ال جی اخراج شوند.

ال‌جی

بازار اسمارت‌فون روز به روز رقابتی‌تر شده و هر روز سازندگانی از اقصی نقاط جهان بخصوص چین ظاهر می‌شوند. این موضوع باعث شده که سهم سازندگانی همچون ال‌جی و اچ‌تی‌سی کاهش پیدا کند، به گونه‌ای که حتی عرضه پرچمدارانی همچون ال‌جی G5 و اچ‌تی‌سی ۱۰ نیز نتوانسته بر زخم‌های این دو سازنده مرهمی باشد.

حالا اخبار حکایت از آن دارد که ال‌جی تعداد کارمندان بخش موبایل را از ۷۳۲۱ نفر به ۷۰۶۱ نفر کاهش می‌دهد. این به معنای کاهش ۴.۲ درصد کارمندان بخش مویابل ال جی است. در مقام مقایسه، تعداد کارکنان بخش موبایل در انتهای ۲۰۱۵، ۷۴۶۰ نفر بود. اگر فروش ال‌جی V20 نیز چندان خوب نباشد، باید انتظار داشته باشیم که افراد بیشتری از این بخش اخراج شوند.

گرچه بخش موبایل ال‌جی عملکرد خوبی نداشته، اما بخش‌های دیگر توانسته‌اند تا حدودی گلیم خود را از آب بیرون بکشند. یکی از بخش‌هایی که عملکرد خوبی داشته، بخش نمایشگرهای ال‌جی است. در حالیکه سود عملیاتی این بخش کاهش شدیدی داشته، اما ال‌جی سرمایه‌گذاری زیادی برای تولید نمایشگرهای منعطف OLED داشته است. نمایشگرهای خمیده OLED نسبت به ال‌سی‌دی‌های معمولی رنگ‌های بهتری نمایش می‌دهند.

منبع  itresan

درباره درنا کرمی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*