خانه / موبایل / سورپرایز جدید اپل آیفون pro !

سورپرایز جدید اپل آیفون pro !

شرکت اپل احتمالا در ماه های آینده طرفداران خود را با ارائه آیفون پرو سورپرایز خواهد کرد،ولی مشخصات آیفون پرو چه خواهد بود! و اکنون هر چه که باید در این مورد بدانید:

شرکت اپل که در ماه گذشته آیفون SE را به بازار ارائه کرده بود،ظاهرا در صدد ارائه یک مدل جدید دیگر به بازار است.با توجه به شنیده ها اپل در حال کار برای ساخت مدل پرو برای آیفون مانند آیپد پرو است.

باتوجه به ادعاهای مبتنی بر منابع نزدیک به این شرکت،اپل گوشی جدید را کمی باریکتر میکند و مانند آیپد در پایین گوشی جدید یک اتصال هوشمند اضافه خواهد کرد.

گفته شده که تصاویر این مدل در هفته های اخیر در اینترنت نفوذ کرده.طبق همان ادعاها اپل مدل pro را در سپتامبر ۲۰۱۷ در معرض دید میگذارد.

ویژگی های آیفون PRO چیست؟

اپل مثل همیشه تا راه اندازی طرحش از ارائه هرگونه تصویری در این مورد امتناع میکند.

طبق ادعاهای موجود جالبترین خصوصیات مورد انتظار که در گوشی جدید اپل خودنمایی میکند شامل،طراحی بسیار باریک،۳گیگا بایت رم،۱۶مگا پیکسل دوربین و ویژگی هایی مانند شارژ سریع است.

برای اینکه ساختار ضد آب باشد،صحبت از این است که این تلفن پر ادعا جک هدفون نداشته باشد.انتظار میرود طرح بدون نقصی از طرف اپل ارائه گردد.

طرح ممکن است کاملا متفاوت باشد!

در رابطه با چگونگی آیفون جدید ادعاهای متفاوتی موجود است.ظاهرا قویترین ادعا این است که گوشی جدید اپل از طرح معمول دست میکشد.در آیفون جدید بجای قاب آلومینیمی مورد استفاده ی همیشگی، از قاب شیشه ای استفاده شده است.اپل قبلا در آیفون ۴ تا حدی از شیشه استفاده کرده اما هیچ تلفنی طراحی نکرده بود که تماما شیشه ای باشد.

طبق یک ادعای دیگر،دستگاه جدید دارای دو دوربین خواهد بود.استفاده از دو دوربین در بین دوستداران تکنولوژی این سوال را بوجود می اورد که آیا تکنولوژی دو دوربین برای تصاویر ۳بعدی بکار میرود؟

منبع ntv.com.tr

درباره زهرا قبادی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*