خانه / اینترنت / مارک زاکربرگ، ساندار پیچای و تیم کوک در فهرست محبوب ترین مدیران ایالات متحده

مارک زاکربرگ، ساندار پیچای و تیم کوک در فهرست محبوب ترین مدیران ایالات متحده

مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ، ساندار پیچای و تیم کوک در فهرست محبوب ترین مدیران ایالات متحده

اگر با مدیر عامل شرکت خود مشکل دارید و نمیتوانید حضور او در محل کار خود را تحمل کنید، بهتر است به دنبال یک کار جدید در فیسبوک، اپل یا گوگل باشید. این پیشنهاد «بیزینس اینسایدر» است که بر اساس تحقیقات اخیر «گلاسدور» نوشته که کارمندان این شرکت ها سه تن از محبوب ترین مدیران ایالات متحده را در اختیار دارند.
مارک زاکربرگ
 این موضوع همانگونه که گفته شد بر اساس تحقیقات اخیری است که موسسه گلاسدور انجام داده است که یک انجمن تحقیقاتی آنلاین در مورد شغل و تخصص است. گزارش سال ۲۰۱۶ این موسسه از برترین مدیران عامل تنها بر اساس داده هایی است که از سوی کارمندان شرکت ها به دست آمده است و به شکل ناشناس در یک نظر سنجی آنلاین از سوی این موسسه شرکت کرده اند.از مخاطبان درخواست شده بود تا میزان محبوبیت مدیر عامل خود را و همچنین میزان رضایت از نحوه اداره محیط کار توسط وی، بیان کنند. در این مصاحبه مدیرانی مورد ارزیابی قرار گرفته اند که بیش از هزار کارمند را در اختیار دارند و تاریخ نظر سنجی از ماه می ۲۰۰۵ تا ماه می ۲۰۰۶ بوده است.
مارک زاکربرگ

در میان فهرست ۱۰ مدیر عامل برتر در ایالات متحده نام زاکربرگ، پیچای و تیم کوک نیز به چشم میخورد. زاکربرگ در رتبه چهارم بالاتر از پیچای و تیم کوک قرار گرفته و یکی از کارمندان وی در مورد او گفته است: مارک زاکربرگ یک پدید و یک مدیر خارق العاده است. بسیار باز فکر میکند و اهداف بزرگی دارد. در فیسبوک کار و همکاری بسیار لذت بخش است.

ساندار پیچای

همچنین ساندار پیچای در رتبه ۷ این فهرست قرار دارد و کارمندان گوگل در مورد وی گفته اند: از یک مدیریت الهام بخش، با هدف تولید محصولات جالب توجه، یک برند وفق العاده و تمرکز بالا بر توسعه کارمندان و شرکت برخوردار است.اما تیم کوک بلافاصله بعد از پیچای در رتبه ۸ قرار دارد و مدیر ارشد مهندسی اپل در باره وی میگوید: در اپل و تحت مدیریت تیم کوک، مدیران برجسته و شایسته ای به ویژه در سطوح بالا فعالیت میکنند و تعداد افراد باهوش در این شرکت بسیار زیاد است.

تیم کوک

نکته جالب آن که در این فهرست حتی تا رتبه ۲۰ هم خبری از مدیر عامل جدید مایکروسافت یعنی ساتیا نادلا دیده نمیشود.

منبع itabnak.ir

درباره درنا کرمی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*