خانه / اینترنت / تبدیل عکس به سبک های مختلف آثار هنری در وب سایتی رایگان

تبدیل عکس به سبک های مختلف آثار هنری در وب سایتی رایگان

سلفی های شما ممکن است هرگز در موزه هنرهای زیبا آویزان نشود اما شما می توانید ببینید اگر تصویری در سبک هنرمندان معروف جهان ترسیم می شد چگونه بود همانطوری که در وبسایت DeepArt به راحتی قابل مشاهده است.

کاربران می توانند عکس را آپلود کرده و یک سبک از نقاشی یا تصاویر و یا طرح های موجود در پایگاه داده را انتخاب نمایند.

سرورهای DeepArt عکس شما را به سبک هنری انتخاب شده تبدیل می کند. در سبک ون گوگ، اشکال کوبیست پابلو پیکاسو یا سبک پرطراوت و زنده فریدا کالو.

 

کوبیست گربه

کوبیست گربه: یک عکس گربه توسط الگوریتم DeepArt به سبک پابلو پیکاسو “پرتره” تبدیل شده است.

 

Łukasz Kidziński دانشمند علوم کامپیوتر و تولید کننده DeepArt  برای این تبدیل هنرمندانه از الگوریتم ساخته شده توسط دانشمندان علوم اعصاب که به بررسی اتصالات عصبی در مغز انسان پرداخته اند استفاده کرده است.

این الگوریتم از شبکه عصبی مصنوعی که یک مدل ریاضی ساخته شده از واحدهایی به نام نورون های مرتبط با یکدیگر است استفاده می کند.

Kidziński توضیح می دهد که این گونه الگوریتم بویژه در تشخیص اشیاء، کپی راه ورودی سنسورهای پردازشگر مغز و در تشخیص الگوها مفید هستند که این تئوری یک کامپیوتر را قادر به جداسازی و شناسایی عناصری مانند سبک و محتوا در یک تصویر می سازد.

در این روش یک کامپیوتر قادر به تشخیص و تکثیر عینی از سبک های هنری و تعمیم آنها به سبک های دیگر است.

پروسه تبدیل عکس در DeepArt رایگان است اما با توجه به محدودیت سایت و صف طولانی کاربران زمان انتظار برای هر عکس حدود ۲۳۹۵ دقیقه (۴۰ ساعت) می باشد. اما کاربران می توانند با پرداخت ۱٫۹۹یورو (حدود ۲٫۲۴ دلار ایالات متحده) زمان رندر عکس را به ۱۵ دقیقه کاهش دهند.

شما می توانید از نقاشی دیگر کاربران الهام گرفته و تصاویر خود را در سایت DeepArt ارسال کنید. تصاویر رایگان با پیکسل ۵۰۰*۵۰۰ ارائه می شود اما ورژن HD نیز با پرداخت هزینه در دسترس است.

شما می توانید نقاشی را به دیوار اتاقتان بر روی یک کاغذ پوستر و یا پرینت شیشه ای آویزان کنید که این امکانات نیز برای خرید در سایت ارائه شده است.

منبع   livescience.com

درباره درنا کرمی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*