خانه / اینترنت / آموزش ترفند تبدیل عکس های مونوکروم به رنگی با هوش مصنوعی

آموزش ترفند تبدیل عکس های مونوکروم به رنگی با هوش مصنوعی

با ترفندی که در این گزارش به شما آموزش می دهیم می توانید رنگ را به عکس های ” مونوکروم ” و یا عکس های سیاه و سفید خود توسط هوش مصنوعی برگردانید.

شکی نیست که عکس های های مونوکروم و یا سیاه وسفید یکی از جالب‌ترین و دیدنی ترین عکس هایی است که در عالم عکاسی وحود دارد.

مونوکروم
حالا اگر شما از علاقمندان به عکس های مونوکروم هستید جالب است بدانید ، اخیرا وب سایت جدیدی” /demos.algorithmia.com “معرفی شده که می تواند با استفاده از هوش مصنوعی، عکس‌های سیاه و سفید شما را به صورت خودکار رنگی کند که امکان تبدیل عکس سیاه و سفید به عکس رنگی، یکی از ویژگی‌های جالبی است که توسط تیم Algorithmia معرفی شد.
مونوکروم
این ویژگی با استفاده از مبحث یادگیری عمیق هوش مصنوعی، می‌تواند عکس‌ها را به خوبی تشخیص بدهد و باردیگر رنگ را به آن‌ها بازگرداند. نباید فراموش کرد که الگوریتم‌های موجود در این برنامه، هنوز کامل نیست و نمی‌تواند عملکرد ۱۰۰ درصد دقیقی داشته باشد؛ اما می‌توان امیدوار بود که در ماه‌ها آینده، این ویژگی بهینه‌تر شود و نتایج دقیق‌تری داشته باشد.

روش کار با این وبسایت :

برای استفاده از امکان این وب‌سایت، کافی است لینک آنلاین عکس خود را در کادر سفید‌رنگ وارد کرده و گزینه Colorize It را بزنید. همچنین در زیر این کادر، می‌توانید پنج نمونه از عکس‌های رنگ‌آمیزی شده به وسیله این الگوریتم را مشاهده کنید.

درباره درنا کرمی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*