خانه / اتومبیل / هنرنمایی Liberty Walk روی لامبورگینی اوراکان

هنرنمایی Liberty Walk روی لامبورگینی اوراکان

هنرنمایی Liberty Walk

 شاید چند سال پیش استایل به شدت خاص لامبورگینی با معرفی مدل اوراکان نمود بیشتری یافته باشد اما این خودرو هنوز هم یکی از رادیکال‌ترین طراحی‌ها را دارد. این طراحی خاص شاید هم‌اکنون با کیت بدنه‌ی تهیه شده توسط Liberty Walk اغواکننده‌تر نیز شده است.

forgiato-huracan-ventoso-ecl-5-11102015-546x365

کیت بدنه‌ی سفید در نظر گرفته شده برای اوراکان دربردارنده‌ی اسپلیتر جلوی جدید، دیفیوزر عقب، رکاب‌های جانبی و بال عقبی با دو نوع طراحی متفاوت است. این قطعات هم به‌صورت جدا از هم و هم به‌صورت کیت کامل در دسترس هستند و می‌توان آن‌ها را هم از جنس فایبرگلاس و هم از فیبر کربن سفارش داد.

forgiato-huracan-ventoso-ecl-8-11102015-546x365

پیشرانه‌ی تنفس طبیعی ۱۰ سیلندر ۵٫۲ لیتری اوراکان بدون تغییر باقی مانده است. با بیش از ۶۰۰ اسب بخاری که از طریق گیربکس ۷ سرعته ی دوکلاچه به همه‌ی چرخ‌ها انتقال می‌یابد، اوراکان می‌تواند در مدت زمان ۳٫۲ ثانیه به تندی ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعت این خودرو نیز بیش از ۳۲۰ کیلومتر در ساعت است.

هنرنمایی

هنرنمایی

Lamborghini_Huracan_Liberty_Walk_Maglia_ECL_5-546x364

Lamborghini_Huracan_Liberty_Walk_Maglia_ECL_3-546x364

شاید این جلوه‌های بصری موردپسند همه نباشد اما قطعاً حس عاطفی بیشتری را به این خودرو تزریق می‌کند. قیمت این کیت بین ۱۴۴۶۶ تا ۱۸۴۲۶ پوند است که به تنهایی از قیمت برخی خودروها از قبیل سئات ایبیزا بیشتر است.

 

منبع pedal

درباره درنا کرمی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*