خانه / اتومبیل / مرسدس-میباخ Landaulet در نمایشگاه پاریس رونمایی خواهد شد

مرسدس-میباخ Landaulet در نمایشگاه پاریس رونمایی خواهد شد

میباخ Landaulet نهایت راحتی و اشرافیت یک خودرو است.

در این نوع خودرو، سقفِ قسمتِ عقبی خودرو باز می‌شود و مالک ثروتمند می‌تواند از هوای آزاد و نور آفتاب لذت ببرد درحالی‌که سقف قسمت جلویی ثابت بوده و راننده در کابینی محصور می‌نشیند. درواقع Landaulet ترکیبی از سدان و کانورتیبل است.

Maybach-62S-2009-Landaulet-01-546x410

زیرمجموعهٔ سوپر لوکس مرسدس بنز یعنی میباخ در سال ۲۰۰۹ نسخهٔ Landaulet مدل ۶۲S خود را معرفی کرد اما چند سال بعد تولید خودروهای میباخ متوقف‌شده و نام آن به مرسدس-میباخ تغییر یافت. در حال حاضر مرسدس-میباخ صرفاً نسخه‌ای کشیده‌تر و لوکس‌تر از S کلاس مرسدس را تولید می‌کند و خبری از آن محصولات باشکوه و اختصاصی گذشتۀ میباخ نیست. بااین‌حال مرسدس تصمیم به ساخت نسخهٔ Landaulet از مرسدس-میباخ S600 گرفته است.

Maybach-62S-2009-Landaulet-02-546x410

بنا بر گزارشات منتشرشده، خریداران ثروتمند مرسدس-میباخ می‌توانند به‌زودی از نشستن درون این خودرو لذت ببرند زیرا سازنده قصد معرفی مرسدس-میباخ S600 را در نمایشگاه پاریس که در اوایل ماه اکتبر (مهرماه) برگزار می‌شود دارد. این خودرو مجهز به همان نیروگاه V12 مرسدس-میباخ پولمان خواهد بود با این تفاوت که قدرت آن از ۵۲۳ اسب بخار در مدل فوق‌العاده کشیدهٔ پولمان به ۶۵۰ اسب بخار در Landaulet افزایش پیدا خواهد کرد.

Maybach-62S-2009-Landaulet-03-546x410

تعداد بسیار کمی از مردم آن‌قدر ثروتمند هستند که توانایی خرید یک دستگاه مرسدس-میباخ را داشته باشند و این تعداد حتی برای نسخهٔ Landaulet کمتر هم می‌شود. به همین دلیل مرسدس قصد دارد فقط ۳۰۰ دستگاهS600 Landaulet را برای مرفهین تولید کند. میباخ ۶۲S Landaulet هنگامی‌که در سال ۲۰۰۹ معرفی شد با برچسب قیمتی فوق‌العادهٔ ۹۰۰ هزار یورو (۱ میلیون دلار) فروخته شد اما هنوز معلوم نیست مرسدس-میباخ S600 Landaulet با چه قیمتی عرضه خواهد شد.

 

منبع   پدال

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*