خانه / اتومبیل / خودروهای حاضر در سریع و خشن ۸

خودروهای حاضر در سریع و خشن ۸

به تازگی وین جانسون یا همان راک خشن قصه (!) ویدئویی را در اینستاگرام خود آپلود کرده و خودروهای جدیدی را که در آخرین نسخه از سریع و خشن بکار رفته را نشان داده است. اوایل امسال، وین دیزل پوستری از این فیلم را در اکانت فیسبوک خود نشان داد و به‌طور رسمی اعلام کرد که نمایش فیلم در ۱۴ آوریل سال ۲۰۱۷ خواهد بود و عبارت “راه‌های جدید پیش رو” که در پوستر به چشم می‌خورد شاید نشان‌دهنده‌ی جهت جدید فیلم باشد.

سریع و خشن 0
راک در ویدیو از هواداران برای حمایت‌ها و همچنین از حضار East Coast تشکر کرد؛ اما آنچه که این کلیپ را جالب توجه کرده این است که راک خودروهای حاضر در این فیلم را می‌شمارد.

راک در هنگام قدم زدن در گاراژ این‌گونه می‌گوید:

خب ما پروتوتایپ ۲ میلیون دلاری نیسان را داریم، ما سریع‌ترین وایپر دنیا را داریم، همچنین O.G. Biscayne نیز در اختیار ماست. اینجا لامبورگینی‌ها را داریم و فراری‌ها نیز اینجا هستند اما چه کسی این‌ها را می‌راند، چون من به‌هیچ‌عنوان در این خودروها جا نمی‌شوم.

البته پروتوتایپ نیسان، کانسپت IDx سال ۲۰۱۳ است. گفته شده که این کوپه‌ی دیفرانسیل عقب جمع‌وجور و اسپورت پیش‌نمایشی از رقیبی تولیدی برای سوبارو BRZ و تویوتا ۸۶ بوده اما این اواخر شنیده‌ایم که برنامه‌ها برای این خودرو لغو شده است. خب دیدن عملکرد این خودرو در فیلم شگفت‌انگیز خواهد بود و انکاری وجود ندارد که ما دوست داریم تا در پرده‌ی بزرگ همه‌ی این خودروها را ببینیم.

سریع و خشن (2)

سریع و خشن (3)

سریع و خشن (8)

سریع و خشن (1)

سریع و خشن

منبع pedal

درباره درنا کرمی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*